Bebeğinin İsmini Kimliğe Yanlış Yazdırdığını Eşine Açıklarken Ecel Terleri Döken Çiçeği Burnunda Baba

Sosyal medya fenomeni Cem ve Özge çifti, geçtiğimiz günlerde bebeklerini kucaklarına aldı. 9 aylık sürecin sonunda bebeklerine kavuşan çiftin mutlu günleri ufak bi’ sekteye uğradı… Sebebi ise babanın, bebeğin kimliğine ismi yanlış yazdırması! Eşi Özge’ye açıklama yaparken ecel terleri döken Cem, o haliyle herkesi güldürdü!

Bu muhteşem çifti tanımayan yoktur! Kendileri iştahla yedikleri yemek yeme ve ağız sulandıran tarif videolarıyla fenomen haline geldiler.

Hanımcılıkta zirve yapan Cem ve yemek yemeye en az Cem’e olduğu kadar aşık olan Özge çiftimiz, geçtiğimiz günlerde büyük hasretle bekledikleri bebeklerini kucaklarına aldı. ?

İşte ballarla çöreklerle ve kocaman bir sevgiyle büyüyen bebiş!

Fakat maalesef ki bu bebişimiz, babalık heyecanıyla yeni yeni tanışan babası sayesinde hayata büyük bir yanlışla gözlerini açıyor!

“Ne bu yanlışlık?” derseniz çiftimiz bebeklerinin adını Akın Altay olarak planlıyor. Ee anne o heyecan, ameliyat ağrısı, annelik hormonları ve yorgunluk derken evde bebişle kalırken baba tutuyor nüfus dairesinin yolunu…

İşte tam da bu esnada Akın, hayatta unutamacağı bir yanlışlığa kurban gidiyor! ? Memura “Akın Altay” diyen Cem, alıyor eline kağıt kalemi “Akın Taylan” yazıp uzatıyor memura.

Memur 2-3 kez ‘Eminsiniz değil mi? Son bir kez daha kontrol edin kağıdı’ diyor ama Cem kendinden emin!

Nüfus dairesinden çıkınca kağıda bi’ bakmak isteyen Cem, Altay yerine Taylan yazdığını fark ediyor ve hayat birkaç saniyeliğine duruyor onun için.

Çiftin dediğine göre Taylan ismi evde hiç konuşulmamış. Tamamen Cem’in bilinçaltından çıkıveren bir isim. ?

Hemen Özge’nin annesini arayıp durumu anlatan Cem, eşinden çekinip durumu nasıl anlatacağını düşünmeye başlıyor. Ecel terleri dökerken durumu anlatan Cem gülen bir yüzle karşılaşınca derin bir nefes alıyor.

Özge’nin ilk tepkisini ve yaşananları buradan izleyebilirsiniz ?

Şimdi ise Taylan ismini değişmek için isim değişim sürecini araştırıyorlarmış. ?

Akın ‘Taylan’ın kimliği gelince evde yine bi’ cümbüş havası! ?

Sonrasında yaşanan atışmalar ?

??

Valla ne diyelim bilemedik! ? Peki sizin veya bir tanıdığınızın başına böyle bir olay geldi mi?

Bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x