Trabzonspor Başkanı Doğan’dan tepki: Hakem diyeceğim diyemiyorum, soytarılık yapılıyor

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Beşiktaş maçı sonrasında “Hakem diyeceğim, diyemiyorum. Soytarılık yapılıyor yani. Net konuşmak lazım.” dedi.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Beşiktaş’a 2-0 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.

Süper Lig’de Beşiktaş’a 2-0 mağlup olan Trabzonspor’da başkan Ertuğrul Doğan, A Spor’a açıklamalarda bulundu.

İşte Ertuğrul Doğan’ın açıklamaları:

Bunlara hakem diyeceğim, demek istemiyorum. Soytarılık yapılıyor, net konuşmak lazım. Ben bu arkadaşların dürüstlüğüne, adamlığına… Fenerbahçe maçından sonra ‘Utanmıyor musunuz?’ demiştim, utanmıyorlar. Bir soytarılıktır gidiyor.

Birkaç şey söylemek istiyorum VAR hakemi ile ilgili; geçen yıl 19 Nisan’da oynanan bir Konyaspor – Adana Demir maçından sonra ceza alan hakem arkadaş, ne oluyor da haftanın maçına atanıyor? Tolga Bey, İzmir’de ameliyatları ile uğraşıyor, atamaları uzaktan kafasına göre yapıyor. Ahmet İbanoğlu’nun zaten dünyadan haberi yok.

“Bataklıkta sinek gibiydi”

Beşiktaş yönetimine bizi çok güzel misafir ettikleri için teşekkür ederim. Aynı şekilde biz de onları Trabzon’da misafir edeceğiz. Fenerbahçe maçından sonra Mete Kalkavan ile alakalı bir açıklama yapmıştım. Tabii bu açıklamalar hoşumuza gitmiyor, futbolun içinde kalmıyoruz. Ama hakem diyeceğim, diyemiyorum. Soytarılık yapılıyor yani. Net konuşmak lazım. Bu arkadaşlar belli bir plan dahilinde hareket ediyorlar. Biz buna inanıyoruz. Fenerbahçe maçından sonra da ‘Utanmıyor musunuz?’ demiştim. Utanmıyorlar. Mete Kalkavan bataklıkta sinek gibiydi. Bir de eğitimi olmayan bir birimin başına verilmiş. Komik kararlar, net bir iletişim yok. Bir soytarılıktır gidiyor.

“Kör müsün kardeşim?”

VAR’ın başındasın. Kör müsün kardeşim kör müsün! Çok açık söylüyorum hepsine; ayağınızı denk alın, haddinizi bilin. Herkesin gözüyle gördüğünü görmüyor musunuz? Nasıl insanlarsınız siz? Hiç mi utanmanız yok?

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x