Asus TUF Gaming VG34VQL3A monitör piyasaya sürüldü

Asus’un Çin pazarı için tanıttığı yeni oyun monitörü VG34VQL3A, oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. 34 inç genişliğindeki bu Ultra Wide QHD ekran, 3440×1440 çözünürlüğe sahip ve 1500R eğim ile dikkat çekiyor. Bu eğim sayesinde ekran, gözler için daha konforlu bir izleme deneyimi sunuyor. Asus’un geliştirdiği dinamik gölge artırma teknolojisi ise karanlık alanlardaki görünürlüğü artırırken parlak alanları aşırı aydınlatmadan dengeliyor, böylece oyuncular gizlenmiş düşmanları daha kolay fark edebiliyor.

VG34VQL3A modeli, 180Hz gibi yüksek bir yenileme hızına sahip olmasıyla ön plana çıkıyor ve 1ms’lik GTG tepki süresi ile hızlı hareket eden görüntülerde bile netlik sunuyor. Asus’un Extreme Low Motion Blur ve AMD FreeSync Premium Pro teknolojileri sayesinde kesintisiz ve akıcı bir oyun deneyimi vaat ediyor. HDR10 desteği ve DisplayHDR 400 teknolojisi ile donatılan bu monitör, 4000:1 kontrast oranı ve sRGB renk spektrumunun %125’ini kapsayarak canlı renkler ve yüksek kontrast sunuyor.

Asus TUF Gaming VG34VQL3A monitör piyasaya sürüldü

Oyun deneyimini daha da iyileştiren özellikler arasında, farklı içerik türlerine göre optimize edilmiş yedi önceden ayarlanmış ekran modu sunan GameVisual teknolojisi bulunuyor. Asus GamePlus, profesyonel oyuncularla iş birliği içinde geliştirilmiş çeşitli oyun içi yardımcı araçlar sunarak oyuncuların becerilerini artırmayı hedefliyor. Göz yorgunluğunu önlemek için tasarlanmış titremeyen ekran ve mavi ışık filtresi gibi özelliklerle donatılmış bu monitör, uzun süreli kullanımlarda bile konforlu bir deneyim sağlıyor.

VG34VQL3A, iki HDMI 2.0 girişi, iki DisplayPort 1.4 girişi ve üç USB Type-A bağlantı noktası ile zengin bağlantı seçenekleri sunuyor. Ergonomik tasarımı sayesinde eğim, dönme, pivot ve yükseklik ayarları yapılabilen bu monitör, kullanıcıların rahat bir izleme pozisyonu bulmalarına olanak tanıyor. Ayrıca, kameralar, web kameraları veya ses cihazlarının kolay montajı için üç adet tripod soketi bulunuyor. Asus, bu ürünün ambalajında da çevreye duyarlı bir yaklaşım sergileyerek FSC mix sertifikalı sürdürülebilir ve ekolojik bir paketleme tasarımı kullanıyor. Bu yenilikçi monitör, özellikle oyun tutkunları için tasarlanmış olup, üst düzey bir görsel deneyim sunmayı amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x